Legalny bukmacher BetClic Polska oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać już na start pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. To wszystko przy wpisaniu kodu promocyjnego „KOD510”.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic 2020

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Warunki promocji są bardzo proste. Pierwsza czynność jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.betclic.pl. Proces ten jest bardzo prosty i nie zajmie typerowi zbyt wiele czasu. Bowiem wystarczy ta podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię oraz nazwisko.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic 2020

Jednak bardzo istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego „KOD510” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze fakt, że jest to jedyny moment, aby go wpisać. Później już typer nie będzie miał takiej możliwości.

To wszystko sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Po spełnieniu tych warunków graczowi pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty promocją.

bonus bez depozytu od sts

Jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu stawki. Maksymalnie typer może otrzymać nawet 510 PLN.

Gracze, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera BetClic Polska mogą korzystać chociażby z BetClic TV, gdzie w pełni legalnie można oglądać wydarzenia sportowe online. Poza tym ten operator regularnie oferuje promocje swoim graczom, w którym można zgarnąć bonusy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.