„Misja Basket” jest to najnowsza promocja bukmacher BetClic. Wystarczy zagrać co najmniej trzy zakłady z NBA i jak zostaną rozliczone jako wygrane oprócz wygranej gracz otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN.

NBA: Darmowy bonus za aktywność

NBA: Darmowy bonus za aktywność

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 16 do 23 grudnia. Typer, który chce z niej skorzystać musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Misja basket”.

Bukmacher BetClic dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.70.

Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z rozgrywek NBA. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

bonus bez depozytu od sts

Każdy kupon musi zostać zagrany za minimum 20 PLN. Jednak z tej oferty wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji i jego minimum trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane to typer oprócz wygranej otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Coraz bardziej popularny w Polsce bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy zakład u bukmachera BetClic będzie bezpieczny. Jak okaże się przegrany to mała strata, ponieważ wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie gracz otrzymać może 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.