Na poprzednim Copa America Boliwia zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie nie zdobywając ani jednego punktu. Duże prawdopodobieństwo jest, że tegoroczny turniej także zakończy z zerowym dorobkiem punktowym, bowiem dwa pierwsze mecze przegrała, a w ostatniej kolejce jej przeciwnikiem będzie Wenezuela która także będzie wyraźnym faworytem.

Typy Dnia – 22 czerwca (sobota)

Copa America 2019: Boliwia przegrała dwa mecze! Czy Wenezuela wreszcie się przełamie i wygra?

Ta reprezentacja nie cieszyła się jeszcze ze zwycięstwa, ale w przeciwieństwie do Boliwii prezentowała się znacznie lepiej, w końcu nie zaznała jeszcze smaku porażki, dokładnie w dwóch ostatnich meczach odnotowała dwa bezbramkowe remisy, z kim więc ma się przełamać w ofensywie, strzelić jakieś bramki i tym samym odnieść pierwsze zwycięstwo na tegorocznym Copa America jak nie w spotkaniu z Boliwią? no właśnie.

Oczywiście tu bym stawiał na zwycięstwo Wenezueli po kursie 1.50 w STS, no naprawdę, innego zakładu na to spotkanie nie widzę. W pierwszej kolejce zremisowała z Peru 0-0. Jak wyglądał przebieg tego meczu? był dość wyrównany, obie jedenastki stwarzały sobie sytuacje bramkowe i obie oddały po pięć strzałów w światło bramki. Jak więc widać, Wenezuela miała szanse to spotkanie wygrać.

Natomiast w drugiej kolejce sprawiła swoim kibicom miłą niespodziankę, bowiem można powiedzieć dość sensacyjnie bezbramkowo zremisowała z gospodarzem tego turnieju reprezentacją Brazylii.

Co prawda Canarinhos zremisowali na własne życzenie, bowiem na dziewiętnaście podejść do przeciwnika oddali zaledwie jeden strzał w światło bramki co nie zmienia faktu, że Wenezuela zdobyła kolejny ważny punkt i w dalszym ciągu może myśleć o awansie do ćwierćfinału, ale przede wszystkim musi wygrać najbliższe spotkanie Boliwią.

Oczywiście awans może także uzyskać zajmując trzecie miejsce w tabeli, ale na pewno w sobotę piłkarze Wenezueli będą na tyle zmotywowani, by wreszcie zdobyć jakieś bramki i zainkasować trzy bardzo ważne punkty.

Jak dotychczas prezentował się ich najbliższy przeciwnik, czyli Boliwia? Copa America 2019 rozpoczęła od porażki z gospodarzem, czyli z Brazylią 0-3. W tym meczu rozegrała bardzo słabe zawody czego można było się spodziewać, stworzyła sobie zaledwie pięć sytuacji bramkowych, a tylko raz piłka szybowała w kierunku bramki Brazylii która wygrała zasłużenie. Natomiast w drugiej kolejce Boliwia przegrała z Peru 1-3 czego także można było się spodziewać.

W tym meczu także pozostawiła po sobie złe wrażenie oddając zaledwie dwa celne strzały na bramkę przeciwnika i stwarzając sobie siedem sytuacji bramkowych. Peru było zdecydowanie lepsze o czym zresztą świadczy wynik. W sobotę lepsza powinna być także Wenezuela, ponieważ jest po prostu lepszą drużyną o zdecydowanie większym potencjale, w końcu jakby nie patrzeć nie odnotowała jeszcze porażki.

Typ: 2