Jedna z aktywnych obecnie promocji u bukmachera STS to „EXTRA 30 PLN”. W ramach tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowe środki każdemu graczowi za obstawienie meczy bez znaczenia jak zostały rozliczone zakłady.

Darmowa gotówka dla typerów

Darmowa gotówka dla typerów

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Typer, który chce skorzystać z promocji „EXTRA 30 PLN” musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59.

W ramach tej akcji kwalifikują się kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85. Na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny, jaką posiada w swojej ofercie legalny bukmacher STS.

BetFan: kod promocyjny za darmo

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 2 złote. Z tej akcji wykluczone są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który w czasie jednego tygodnia zagra kupony za minimum 200 złotych w jednym okresie rozliczeniowym otrzyma premię w wysokości 30 złotych i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Warto jest mieć na uwadze, że gracz podczas każdego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

Kod promocyjny u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi na start 29 złotych do wykorzystania na zakłady sportowe. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki. Jedynie gracz musi spisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Ten darmowy bonus bez depozytu STS otrzymuje każdy gracz po rejestracji konta.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że dokona on swojej pierwszej wpłaty. Wysokość otrzymanych środki uzależniona jest jedynie od kwoty jaką gracz wpłacił na swoje konto. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.