W trzeciej kolejce Ligi Narodów Finlandia podejmować będzie Bułgarię. Po ostatniej wysokiej porażce z Polską, Finowie będą chcieli tym razem pozostawić lepsze wrażenie po sobie.

Typy Dnia – 11 października (niedziela)

Finlandia vs Bułgaria. Typ i Analiza

Pięć do jednego, takim wynikiem zakończyło się ostatniej spotkanie Finlandii z Polską. Po tym spotkaniu jak wiadomo w lepszych humorach byli Biało-Czerwoni. Kto oglądał spotkanie wie, że to był słaby występ reprezentacji Finlandii.

Uważam jednak, że w niedzielę zaprezentują się znacznie lepiej, gdyż rywala mają słabszego. Ostatni mecz z Węgrami pokazał, że Bułgaria w dalszym ciągu ma problemy ze skutecznością. To właśnie ofensywa jest jej największym problemem.

Mecz zakończył się dla niej porażką 1-3 co oznacza, że Bułgarzy mogą zapomnieć o przyszłorocznych mistrzostwach Europy. Uwierzcie mi, ta porażka będzie ich boleć bardzo długo, ciężko będzie im się pozbierać co źle wróży przed rywalizacją z Finlandią.

Już we wcześniejszych meczach Bułgarzy prezentowali się słabo, praktycznie nie strzelali bramek. Tę słabość można było właśnie zauważyć podczas ostatniego spotkania z Węgrami. Tak więc nie mam wyjścia i w niedzielę muszę stawiać na zwycięstwo gospodarzy.

Może ostatnimi czasy też nie rozpieszczali swoich kibiców, wyniki nie były najlepsze, można powiedzieć, raczej prezentowali się w kratkę o czym świadczy zwycięstwo w Lidze Narodów z Irlandią 1-0 i porażka z Walią 0-1.

Jednak dziś psychicznie Finowie powinni być mocniejsi od Bułgarów którzy zaznaczam, po ważnym meczu z Węgrami zakończyli marzenia o mistrzostwach Europy przez co w niedzielę zabraknie im motywacji do walki.

Typ: 1