Karuzela Premier League kręci się nadal. Najbardziej z tymi rozgrywkami kojarzy się sobota. W tę najbliższą odbędą się pierwsze mecze 33. kolejki. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie na Carrow Road gdzie Norwich podejmować będzie Brighton.

Typy Dnia – 4 lipca (sobota)

Norwich vs Brighton. Typ i Analiza

Ostatnie miejsce w tabeli zajmują Kanarki które mają zaledwie dwadzieścia jeden punktów na koncie. Ostatnia pozycja świadczy tylko o jednym, że są najsłabszą drużyną prawdopodobnie bez formy, zgadza się.

Nie może być inaczej, skoro w Premier League przegrywają mecz za meczem przez co tak naprawdę ciężko im cokolwiek dobrego wróżyć przed następną rywalizacją z Brighton. Mimo że Mewy zajmują piętnaste miejsce w tabeli, to w dalszym ciągu są niepewne utrzymania się w Premier League, bowiem mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Licząc spotkanie z Norwich przed nimi jeszcze sześć spotkań. Tak więc nadal potrzebują niezbędnych punktów aby przetrwać w ekstraklasie angielskiej. Oczywiście piłkarze Norwich mają matematyczne szanse na zakończenie sezonu poza strefą spadkową, niestety patrząc na ich formę, to jak prezentowali się podczas ostatnich spotkań, to bukmacherzy słusznie faworyzują drużynę Brighton.

I to właśnie jej w sobotę daję większe szanse na zwycięstwo. Jednak z uwagi na fakt, że cztery ostatnie wyjazdowe mecze Mewy zremisowały, to myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie opcja z remisem, czyli x2 po kursie 1.38 (Fortuna).

Niestety po ostatniej porażce z Manchesterem United 0-3 w najlepszych humorach do meczu z Norwich nie przystąpią. Jednak nie zapominajmy o ich wcześniejszych meczach w których bezbramkowo zremisowały z Leicester i pokonały Arsenal 2-1. Natomiast Kanarki powodów do radości nie mają wcale. Restart Premier League rozpoczęły od porażek u siebie z drużynami Southampton 0-3 i Evertonem 0-1.

Ostatnio w ramach ćwierćfinału pucharu Anglii na Carrow Road uległy także Manchesterowi United, co prawda dopiero w dogrywce 1-2, ale jednak. Jak widać nie radzą sobie nawet na własnym obiekcie przez co w sobotę lepszej gry oczekuję od piłkarzy Brighton. Na swoim terenie pokonali Norwich 2-0.

Typ: X2