Jedna z aktywnych promocji bukmachera Fortuna to „AKO Bonusy”. W ramach tej promocji gracz musi zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większe wygrane. Maksymalny bonus to 50%.

Fortuna – darmowy bonus do 50%

Fortuna – darmowy bonus do 50%

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że promocja dostępna jest do 31 grudnia do godz. 23:59.

Chcąc liczyć na dodatkowy bonus od bukmachera Fortuna trzeba zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać do niego bonus kursowy. Trzeba mieć na uwadze fakt, że na zakładzie musi być minimum pięć zdarzeń.

Zdarzenia znajdujące się na kuponie mogą pochodzić z każdej dyscypliny z oferty bukmachera Fortuna. Jednak muszą być z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15.

bonus bez depozytu od sts

Typer również sam wybiera stawkę kuponu, ponieważ kwota minimalna jak i maksymalna nie jest określona. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że z tej akcji wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Po tym jak zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji można liczyć na większe wygrane. Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń na kuponie.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna za darmo

Bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy bonus powitalny, gdzie to można na start otrzymać chociażby freebeta o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE” podczas rejestracji konta. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany.

Gracz, który natomiast dokona pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.