Hit dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League to pojedynek pomiędzy Tottenhamem z Liverpoolem. W związku z tym starciem bukmacher STS przygotował promocję, w której to przyznaje extra bonus o wartości 30 złotych.

Bonus 30 PLN każdego gracza

Bonus 30 PLN każdego gracza

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który ma aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać do 11 stycznia do godz. 18:30.

Typer do tej akcji nie musi nigdzie się zgłaszać, ani tez się zapisywać. Wystarczy jedynie zagrać kupon pojedynczy, na którym będzie wyłącznie typ na z oferty przedmeczowej na dokładny pojedynek pojedynku Tottenhamu z Liverpoolem w ramach dwudziestej drugie kolejki angielskiej Premier League.

Zapowiada się ciekawe starcie ni tylko na boisku, ale i ławce trenerskiej, gdzie to pojawią się Mourinho i Klopp, czyli dwaj wybitni trenerzy.

BetFan: kod promocyjny za darmo

Każdy gracz może w ramach tej promocji zagrać jeden kupon, którego stawka musi wynieść dokładnie 13 złotych. Z promocji wykluczone są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie on rozliczony jako wygrany to typer oprócz wygranej kwoty otrzyma premię w wysokości 30 złotych.

Darmowe środki znajdą się na koncie gracza najpóźniej do 15 stycznia 2020 do godz. 23:59.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

Legalny bukmacher STS oferuje graczom bonus 29 PLN za dokonanie rejestracji konta online i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”. Te środki znajdą się na koncie gracza bez dokonania żadnej wpłaty.

Gracz może liczyć na kolejne środki za dokonanie pierwszego depozytu. Maksymalny bonus jaki może trafić na konto gracza to 1200 złotych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.