W 18. kolejce Liga Primera – Clausura zmierzą się drużyny Sabanas i Juventusu Managua. Czego możemy spodziewać się w tym spotkaniu? co warto stawiać? zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 18 kwietnia (sobota)

Sabanas vs Juventus Managua. Typ i Analiza

Wynik w tym spotkaniu tak naprawdę pozostaje sprawą otwartą. Po tabeli widać, że najsłabszą drużyną w lidze jest Sabanas. To zespół przede wszystkim słabo prezentujący się w defensywie o czym świadczy ten bilans bramkowy 10-30.

Jak widać także słabo spisuje się w ofensywie, tylko dziesięć strzelonych bramek w siedemnastu meczach jest fatalnym bilansem bramkowym. Mimo to kibice Sabanas powinni być dobrej myśli, powinni wierzyć w swoją drużynę że w najbliższym meczu uda jej się zdobyć jakieś punkty, a kto wie, może i zwyciężyć.

Piłkarze Sabanas zajmują ostatnie dziesiąte miejsce w tabeli. Najsłabiej idzie im w meczach wyjazdowych. Natomiast przed własna publicznością prezentują się lepiej. W ostatnim czasie przegrali jedynie z Managua FC 0-1, czyli z aktualnym liderem Liga Primera – Clausura, jak więc widać, z bardzo wymagającym przeciwnikiem który bardzo dobrze prezentuje się w ofensywie. Wcześniej natomiast gracze Sabanas bezbramkowo zremisowali z Jalapa, u siebie pokonali Real Madriz 2-1, zremisowali z Diriangen i Chinandega.

Jak więc widać, na swoim boisku są naprawę bardzo niebezpieczni o czym dziś mogą przekonać się goście. Po prostu u siebie czują się najlepiej, dlatego moim zdaniem spokojnie możemy tu stawiać dość bezpiecznie na zwycięstwo gospodarzy z remisem po kursie 1.43 w STS. Piłkarze Juventusu Managua sklasyfikowani są na szóstym miejscu w tabeli.

W meczach wyjazdowych radzą sobie kiepsko, na osiem gier nie zdołali odnieść ani jednego zwycięstwa, a trzykrotnie remisowali i odnieśli pięć porażek. I tu powinniśmy zaznaczyć, że Juventus Managua jest jedyną drużyną która na wyjeździe nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa. Zawodnicy Sabanas powinni to wykorzystać i wygrać. W marcu zostali rozbici na terenie Juventusu Managua 0-5, czas na rewanż.

Typ: 1X