To już są ostatnie dni z eliminacjami Euro 2020. W najbliższą niedzielę swoje ostatnie spotkanie rozegra Serbia która przed własną publicznością walczyć będzie z Ukrainą która już wcześniej zapewniła sobie awans do mistrzostw Europy.

Typy Dnia – 17 listopada (niedziela)

Eliminacje Euro 2020: Serbia vs Ukraina. Typ i Analiza

Przed ostatnim meczem w eliminacjach Serbowie sklasyfikowani są na trzecim miejscu i tracą zaledwie jeden punkt do drugiej Portugalii która w ostatnim spotkaniu mierzyć będzie się z Luksemburgiem. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że trzy punkty zainkasują mistrzowie Europy i ostatecznie to oni awansują do głównego turnieju.

Niestety Serbowie będą musieli obejść się smakiem, ale jak mówi przysłowie, nadzieja umiera ostatnia prawda? no własnie. Tak więc mimo wszystko Serbowie muszą wygrać z Ukrainą i po prostu liczyć na wielki cud.

Ja jednak w tym meczu bardziej spodziewam się bramek, dlatego jeżeli miałbym coś stawiać, to tylko over 2,5 po niezłym kursie 1.85 w STS. Ostatni mecz z Luksemburgiem pokazał, że defensywa Serbii nie wygląda najlepiej, aż dwie stracone bramki w meczu z przeciwnikiem który jest przysłowiowym chłopcem do bicia na dodatek przed własną publicznością jest niepokojącym znakiem przed spotkaniem z Ukrainą. Serbia wygrała 3-2, a jej przeciwnik, słaby przeciwnik stwarzał sobie dobre sytuacje bramkowe i potrafił je wykorzystać.

Ukraina to drużyna która zajmuje pierwsze miejsce w grupie B i jedno jest pewne, eliminacje zakończy na fotelu lidera. W meczu z takim przeciwnikiem nie można popełniać tak głupich błędów w defensywie jak podczas spotkania z Luksemburgiem, bo skończy się to dla Serbów nawet porażką.

Na Ukrainie przegrali aż 0-5 i zaprezentowali się tragicznie o czym zresztą świadczy wynik. Stworzyli sobie siedem sytuacji bramkowych i oddali zaledwie jeden strzał w światło bramki. To kolejny dowód na to, że najsłabszą formacją reprezentacji Serbii jest defensywa, dlatego w najbliższą niedzielę przede wszystkim liczę na bramki, co najmniej trzy.

Typ: powyżej 2,5 gola