W meczu o przełamanie zmierzą się ekipy Sheffield Utd oraz Fulham. Obie drużyny po czterech rozegranych kolejkach są bez punktów przez co moim zdaniem nie ma tu faworyta. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 18 października (niedziela)

Sheffield Utd vs Fulham. Typ i Analiza

Nie ma faworyta, gdyż oba zespoły od początku rozgrywek prezentują się bardzo słabo. Możemy domyślać się, że ich najsłabszym punktem jest defensywa, zgadza się. Najbardziej rozczarowują Szable które przecież w poprzednim sezonie prezentowały się znakomicie.

W nowym sezonie są cieniem samego siebie i niewykluczone, że do końca rozgrywek będą walczyć o utrzymanie. To samo możemy powiedzieć o piłkarzach Fulham którzy prezentują się poniżej oczekiwań swoich kibiców.

Jak więc widać, wygląda na to, że obie drużyny walczyć będą o przetrwanie w Premier League. Brakuje im wszystkiego, zgrania, a co za tym idzie, jakości. Szable mają problemy ze skutecznością. Z kolei Fulham z defensywą, dotychczas stracił już jedenaście bramek.

Jaki zakład na to spotkanie? z uwagi na fakt, że to piłkarze Sheffield Utd grać będą na swoim boisku gdzie teoretycznie powinni mieć więcej do powiedzenia myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest tu zakład na ich zwycięstwo z remisem po kursie 1.30 w STS.

Za nimi jednak przemawia większe doświadczenie, mam tu na myśli poprzedni sezon którzy wspominają bardzo dobrze. Ostatnia porażka z Arsenalem 1-2 może być dobrym znakiem, bo grali jak równy z równym. Piłkarze Fulham jak już wspomniałem słabiej prezentują się w defensywie przez co większe szanse na przełamanie daje gospodarzom. Ostatnio Londyńczycy przegrali z Wolves 0-1. Szable są bardziej waleczne, niewykluczone że odniosą pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie Premier League.

Typ: 1X