W dobrej formie w ostatnim czasie są Święci którzy potwierdzili ją zwycięstwem w ostatniej kolejce nad mocnym Leicester 2-1. Według mnie w sobotę ograją także Wolves.

Typy Dnia – 18 stycznia (sobota)

Premier League: Southampton vs Wolves. Typ i Analiza

Jeżeli szukacie dobrych, wysokich kursów, to polecam stawiać właśnie na zwycięstwo Świętych którzy ostatnio grają w piłkę, w końcu ich kibice doczekali się dobrej gry z ich strony. Na King Power Stadium faworytem była tylko jedna drużyna, czyli Leicester który jednak u siebie był cieniem samego siebie, a to za sprawą dobrej gry Southampton który wygrywając 2-1 można powiedzieć sprawił swoim kibicom miłą niespodziankę.

Kolejne dobre dziewięćdziesiąt minut rozegrał Danny Ings który w 81. minucie przesądził o zwycięstwie swojej drużyny strzelając zwycięskiego gola na 2-1. Tym samym była to jego czternasta bramka w sezonie Premier League.

Na King Power Stadium lepiej prezentowali się Święci, ich zwycięstwo to nie przypadek. Lisy miały tylko pięć podejść do przeciwnika. Natomiast ich rywal oddał aż dziesięć strzałów w światło bramki, miał łącznie szesnaście podejść, czyli okazji które sobie wypracował.

Mowa oczywiście o Southampton by było jasne który pokazał się z bardzo dobrej strony. Tak samo dobrze ten zespół prezentował się we wcześniejszych spotkaniach gdzie przed własną publicznością wygrał z Huddersfield 2-0 (puchar Anglii) i na St. Mary’s Stadium pokonał także Tottenham 1-0.

Warto podkreślić, że w tym meczu bohaterem spotkania był Ings który na listę strzelców wpisał się w siedemnastej minucie. Święci zajmują dwunaste miejsce w Premier League, mają jeszcze szanse powalczyć o europejskie puchary, ale muszą punktować w kolejnych meczach, dlatego stawiam na ich zwycięstwo po kursie 2.40 (Totolotek).

Natomiast siódme miejsce w tabeli zajmują Wilki. Ostatnio złapały zadyszkę i grają słabiej. W powtórzonym meczu z Manchesterem United w pucharze Anglii (pierwszy mecz 0-0) tym razem na wyjeździe przegrały 0-1. Wcześniej na swoim boisku tylko zremisowały z Newcastle 1-1. Historia ostatnich bezpośrednich spotkań także skłania do stawiania na zwycięstwo Świętych. Na Molineux Stadium w tym sezonie zremisowali 1-1, ale pozostawili po sobie lepsze wrażenie. Natomiast w poprzednim sezonie pokonali u siebie Wolves 3-1.