Bukmacher STS w swojej ofercie posiada ciekawą ofertę dla typerów, którzy obstawiają E-sport. Wszyscy gracze co tydzień mogą skorzystać z akcji „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus”.

Pewna gotówka na Esport.

Pewna gotówka na Esport.

Nie da się ukryć, że obecnie E-sport jest niezwykle popularny wśród typerów. Bowiem mecze w tej dyscyplinie cały czas są rozgrywane i to bez żadnej przerwy. W najbliższych dniach czekają nas chociażby w takich grach, jak m.in. DOTA 2, CS, LoL, czy też Overwatch i FIFA.

W dodatku promocja „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus” trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest graczom w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jak tak, to musisz mieć na uwadze, że trzeba koniecznie się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie obowiązkowo trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Esport. Bonus dla graczy co tydzień.

Po spełnieniu powyższych warunków promocji graczom pozostaje już obstawienie meczy. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO. Typ znajdujący się na zakładzie musi koniecznie pochodzić z E-sportu, a jego minimalny kurs to 1.85.

Gracz sam wybiera, jakie to będzie zdarzenia. Jednak nie da się ukryć, że obecnie oferta bukmachera STS jest bardzo bogata. Bowiem przed nami, takie pojedynki w takich grach, jak m.in. DOTA 2, CS, LoL, czy też Overwatch i FIFA.

bonus bez depozytu od sts

W czasie każdego okresu rozliczeniowego każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów. Natomiast trzeba mieć na uwadze, że w ramach tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady. Następnie przyzna bonus 10% tej kwoty:

Przykład: Wartość przegranych zakładów wynosiła 220 PLN. To wówczas na konto gracza trafi bonus o wartości 22 PLN.

Należy mieć na uwadze, ze wszyscy gracze co tydzień mogą otrzymać jeden bonus, który może wynieść maksymalnie 25 PLN.

Bonus bez depozytu STS 2020:

Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher STS. Wszyscy gracze już na początek przygody z tym bukmacherem mogą otrzymać darmowe środki na sam start.

Użytkownik, który dokona rejestracji, a poza tym wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejną premię może liczyć natomiast ten użytkownik który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas na jego konto może trafić nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.