Na zapleczu Premier League piłkarze West Brom byli drugą siłą przez co automatycznie awansowali do ekstraklasy. Jak radzić będą sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej? Na początek przetestują ich Lisy.

Typy Dnia – 13 września (niedziela)

West Brom vs Leicester. Typ i Analiza

Kiedyś piłkarze Leicester byli najlepsi w Premier League przez co dziś nie można ich lekceważyć. Od lat należą do najmocniejszych klubów ekstraklasy angielskiej. Dlatego w meczach z takimi przeciwnikami jak West Brom muszą być faworytem.

Nie inaczej będzie w najbliższą niedzielę. Miniony sezon zakończyli na pechowym piątym miejscu w tabeli co oznacza brak awansu do Ligi Mistrzów. Nagrodą pocieszania jest Liga Europy. Uważam jednak, że w tym sezonie Lisy najbardziej będą koncentrować się na Premier League.

Dla kogo trzynasty dzień września (niedziela) będzie szczęśliwy? moim zdaniem dla piłkarzy Leicester. Za nimi przede wszystkim przemawia doświadczenie. Wieloletnia gra w najlepszymi w lidze angielskiej robi swoje. W przeszłości mieli także okazję posmakować Ligi Mistrzów.

Jak więc widać, są powody dla których warto stawiać na ich zwycięstwo. I choć w poprzednim sezonie w Premier League zajęli miejsce poza najlepszą czwórką, nie zapominajmy że królem strzelców został Jamie Vardy który strzelił dwadzieścia trzy gole.

Jak więc widać, w ofensywie Lisy mają kim straszyć. W końcówce minionego sezonu w Championship piłkarze West Brom najczęściej remisowali. Na początku września także w towarzyskim meczu z Brighton zremisowali 0-0. Piłkarzy mają niezłych, jednak ciężko porównywać ich z jedenastką Leicester. Dlatego moim zdaniem większe szanse na zwycięstwo mają Lisy.

Typ: 2 (DNB – remis=zwrot)